سکوت خود را با خبرنگاران شکست
  • گزارش و مصاحبه

  • تیر 02، 1401 - 07:17


برقراری ارتباط با جامعه و استفاده از ظرفیت نهادهای محلی فرماندار شهرستان بندرلنگه:

سکوت خودرا با خبرنگاران شکست

 

ایجاد فضایی برای ارتباط و تعامل دوسویه میان مردم و مسوولان یکی از اهداف شورای رسانه است.

 به گزارش خبر نگار دریای اندیشه شهرستان بندرلنگه قریب چندماه از ریاست مهندس فواد مرزاده که بر کرسی فرمانداری بندرلنگه تکیه زده با دعوت خبرنگاران بندرلنگه سکوت خودرا شکست و، شورای هماهنگی رسانه های شهرستان بندرلنگه با حضور مهندس مراد زاده فرماندار، صابری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری و تعدادی از اصحاب رسانه شهرستان بندرلنگه را کلید زد 

مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه در این نشست مطرح کرد:هماهنگی رسانه ها با مسئولان جهت تهیه گزارش و خبر یکی از اولویت های شورای رسانه است.

از ظرفیت رسانه ها باید به بهترین نحو ممکن استفاده می شود.

مهندس مراد زاده فرماندار شهرستان بندرلنگه رسانه های محلی نیز باید مراقبت کنند که خدای ناکرده خوراک برای رسانه های معاند درست نکنند.مسئولان خدمات نظام را در رسانه ها تبیین کنند.

شهرستان باید از ظرفیت صدا وسیما بیشترین بهره را ببرد.

رسانه ها در جامعه نقش اصلی امید آفرینی را دارند.یکی از بال های توسعه هر جامعه رسانه است.رسانه ها با انتقاد سازنده و نظارت خود بر جامعه باعث اعتلای آن جامعه می شوند.

شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها باید با در نظر گرفتن دستورالعمل‌های اطلاع‌رسانی برای بیان نقاط قوت فعالیت‌ها و دستاوردهای نظام وارد میدان شوند.برقراری ارتباط با جامعه و استفاده از ظرفیت نهادهای محلی برای بیان دستاوردها و خدمات انجام شده در طول انقلاب اسلامی می‌تواند به بصیرت افزایی و جذب مشارکت‌ها کمک کنند.

ایجاد فضایی برای ارتباط و تعامل دوسویه میان مردم و مسوولان یکی از اهداف شورای رسانه است.